Investiční byt 2+1, 45 m2, Rezkova, Ostrava

23.09.2022

Máme pro Vás investiční byt o dispozici 2+1 a podlahové ploše 45 m2, který se nachází ve 2.NP revitalizovaného panelového domu s výtahem na ulici Rezkova v Ostravě-Zábřehu.

Bytová jednotka je družstevní, je ale možné zažádat o převod do osobního vlastnictví. Anuity jsou splaceny, žádný dluh nebrání převodu ani financování nákupu této nemovitosti za pomoci hypotéčního úvěru.

Byt byl před lety částečně rekonstruován, konkrétně v podobě nové kuchyně, kde najdete špajz, lednici, pračku a troubu s plynovým sporákem. Jádro s toaletou je sice v původním stavu, ale jsou zde vyměněny obklady a dlažba. Dozajista uvítáte i samostatnou šatnu, což se v méněmetrážním bytě určitě hodí! Celý byt je osazen plastovými okny a vstupní dveře jsou bezpečnostní. Byt je k dispozici bez nábytkového vybavení, pro vaši lepší představu a orientaci v prostoru jsme interiér pokojů digitálně dovybavili.

Díky dobře provedené celkové revitalizaci domu je byt na tepelný zdroj opravdu nenáročný a celkové měsíční náklady i s fondem oprav jsou 2800 Kč + elektřina a plyn (pouze na vaření).

Převod družstevnho podílu je vyřízen okamžitě na SBD. Poplatek ve výši 7.000 Kč hradí nový majitel. Možnost nastěhování je ihned v den přepisu.

K bytu náleží sklepní kóje a společná kolárna a kočárkárna. Možnost parkování před domem. V okolí je veškerá občanská vybavenost, navíc přímo před domem najdete mateřskou a základní školu a také dětské hřiště.

V rámci našeho realitního a finančního servisu vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení, tak se mě na prohlídce nestyďte zeptat! Obzvláště v těchto dnech a na tomto aktuálním realitním trhu je zajištěné financování zásadním klíčem k dobrému nákupu.

Už se těším na prohlídky!

PENB: C

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 1.790.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA OSTRAVA