Investiční byt 2+1 s lodžií, 43 m2, ČSA, Šumperk

03.07.2024

Cena: 2.490.000 Kč


Investiční byt o dispozici 2+1 po větší rekonstrukci z r. 2023 v širším centru města. To je značka ideál.

Tento byt v osobním vlastnictví o výměře 43 m2 se nachází ve 2.NP revitalizovaného panelového domu s výtahem. Sestává ze 2 neprůchozích pokojů, kuchyně s novou linkou, koupelny s toaletou a sprchovým koutem. Na chodbě se nachází komora, která může sloužit jako šatna či úložný prostor. Byt je velmi slunný, je orientován na jižní stranu směrem do vnitrobloku.

Vytápění i ohřev vody je zajištěno dálkově, měsíční náklady se pohybují okolo 3.500 Kč.

K bytu patří standardní příslušenství v podobě sklepní kóje, zaparkovat se dá pohodlně před domem.

Lokalita ulice ČSA v Šumperku nabízí veškerou občanskou vybavenost, je to místo, kde vše potřebné najdete "za rohem". V blízkosti se nachází obchodní zóna, kousek je to i do centra města, do školy i školky nebo na pivo a pizzu.

Tento byt je vhodný jak pro jednotlivce nebo menší rodinku k vlastnímu bydlení, na své si přijde i služebně starší generace, která se stěhuje z domu do bytu, anebo, s ohledem na nízké náklady a stav bez investic, lze také byt považovat za přijatelnou investici k následnému dlouhodobému pronájmu. Naše společnost vám s radostí zajistí kompletní správu bytu, včetně obsazení kvalitním nájemcem. V rámci našeho realitního a finančního servisu Vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení, tak se mě na prohlídce neváhejte zeptat!

PENB: C

Ing. Vendula Kvapilová

732 419 933

Cena: 2.490.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK