Investiční byt 2+1 se zděným jádrem, 51 m2, Uničovská, Šumperk

20.11.2023

Hledáte byt, kde nemusíte řešit rekonstrukci, ba ani stěhování nábytku? Tak to je přesně pro Vás tato 2+1, která se nachází kousek od sportovního areálu Benátky.

Byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 a velikosti 51 m2 se nachází v 5.NP panelového domu bez výtahu. Všechna okna jsou orientována na jih a do vnitrobloku, takže byt je velmi teplý, světlý a tichý. Klid je dán i polohou bytu v posledním patře domu. A střechy se bát nemusíte, protože zhruba před půl rokem proběhla její rekonstrukce.

Z chodby, kde se nachází vestavěné skříně, projdete do všech místností kromě ložnice, do které se dostanete z obývacího pokoje. Jádro bylo vyzděno – v koupelně najdete sprchový kout a WC je zvlášť. Do kuchyně byla na míru vyrobena kuchyňská linka s vestavěnou plynovou varnou deskou a elektrickou troubou. Je zde prostor i na myčku a ledničku. Z obývacího pokoje můžete vyjít ven na balkon, z nějž se Vám naskytne krásný výhled.

Příslušenství bytu tvoří sklepní kóje a společná kolárna.

Byt bude k dispozici od 1.3.2024, a to včetně veškerého vybavení.

V rámci našeho realitního a finančního servisu Vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení, tak se mě na prohlídce nestyďte zeptat!

PENB: D

Mgr. Ivana Uhlířová 

Tel:. 728 456 764

Cena: 2.190.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK