Investiční byt s balkonem 2+kk, 39 m2, Kosmonautů, Šumperk

23.02.2022

Krásný byt o dispozici 2+kk v 5. NP zděné nadstavby z roku 2002 na ulici Kosmonautů v Šumperku přímo vybízí investovat do nemovitosti. Super stav, výborná lokalita, příjemná dispozice, parkování před domem, malý balkon a minimální provozní náklady, bez dalších investic a částečně vybaven. To vše můžete očekávat od další naší nabídky na prodej bytu v Šumperku.

Byt má vybavenou kuchyňskou linku se spotřebiči a lednicí, o vytápění a ohřev teplé vody se stará vlastní plynový kotel. Byt má samostatné WC, koupelnu s vanou a šatnu jako bonus!

Můžete se také těšit na výhled na šumperský "Bratrušák", na Háj, na potok a do pohody. Bytový dům nedisponuje výtahem, domů je to celých kulatých 80 kusů schodů. Pokud to budete dávat několikrát denně, můžete si v klidu odpustit novoroční předsevzetí v podobě fitka, bazénu, běhání apod.

Kupte si tento byt, udělejte něco pro své zdraví, případně pro zdraví svých nájemníků, jestliže plánujete uložit své finance do nemovitosti.

Zveme vás na osobní prohlídku bytu, kde si společně otestujeme fyzickou kondici. V rámci našeho realitního servisu se také můžete těšit na nejvýhodnější nabídku na financování tohoto nákupu.

Pro účely prohlídek je byt bez vybavení. Homestaging na prodávaných nemovitostech realizujeme z toho důvodu, abyste si lépe uměli představit funkční využití prostoru.

Těším se na osobní setkání! 

PENB: D

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 2.690.000 Kč


A pokud se vám líbí, jak prezentujeme naše nemovitosti, zavolejte nám a rádi vymyslíme, jakým způsobem prodáme právě tu vaši.


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK