Investiční byt se dvěma lodžiemi, 2+1, 56 m2, Hanušovice - PRODÁNO

14.05.2022

Byt v Hanušovicích jako výchozí místo při výletech do Jeseníků?
Byt v Hanušovicích jako investiční příležitost?

Byt v Hanušovicích pro vlastní bydlení?
Byt v Hanušovicích jako ...?

Možností je spousta a je tedy jen na Vás, pro jakou se rozhodnete! Byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 a výměře 56 m2 se nachází ve 3.NP panelového domu v centru města na ulici Krátká. Byt je původnímu stavu. Vlastní rekonstrukcí si tedy můžete vytvořit bydlení, které bude podle vašich představ. Velkou devízou bytu jsou dvě zasklené lodžie, zachovalé parkety v pokojích a také orientace bytu na jih, díky které jsou nízké provozní náklady na bydlení. Topení v bytu je ústřední plynové, voda z obecního řádu a odpady jsou vedeny do veřejné kanalizace.

Příslušenství bytu tvoří sklep o výměře 10 m2. Menší věci pak můžete uskladnit ve velmi praktické komoře, která je součástí bytu.

Před domem jsou vybudována nová parkovací místa. Auto však nebudete muset používat. V okruhu 300 m totiž naleznete veškerou občanskou vybavenost - školu, školku, poštu, obchod, lékárnu a další. Pokud hledáte nemovitost v tomto duchu, tak se mi ozvěte a domluvíme si prohlídku. V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení.

PENB: G

Ing. Vendula Kvapilová

Tel. 732 419 933

Cena: 1.890.000 Kč


FOTOGALERIE


PŮDORYS BYTU


MAPA HANUŠOVICE