Investiční cihlový byt 1+1, 26 m2, Gallašova, Brno – Štýřice - REZERVACE

27.10.2022

Jste mladí a chcete bydlet blízko centra? Potřebujete bydlení, kde nebudete muset denně šlapat do schodů? Hledáte investiční byt? Co říkáte na tuto 1+1 v cihle kousek od centra Brna?

Tento byt v osobním vlastnictví o velikosti 26 m2 se nachází v 1.NP revitalizovaného cihlového domu. Sestává z pokoje s na míru vyrobenou skříní a kuchyně s udržovanou kuchyňskou linkou s kombinovaným sporákem, lednicí a pračkou. V koupelně se nachází sprchový kout a umyvadlová skříňka se zrcadlem. WC je samostatné s oknem. Byt je orientován na východ (kuchyně a WC) a západ (obývací pokoj).

Rozvod elektřiny je v mědi a zdravotechnika v plastu. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel v bytě.

Dům byl před 4 lety revitalizován - byl odizolován, zateplen, má novou fasádu a střechu. I venkovní prostory před domem se dočkaly úpravy. Byl nově vydlážděn chodník a instalovány poštovní schránky.

K bytu náleží sklep o velikosti 5 m2, jehož strop byl v rámci revitalizace zateplen. Dále je možné využívat oplocený prostor (zeleň) kolem domu.

Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost. V blízkosti se nachází obchodní centrum Union, pošta i cyklostezka.

V rámci našeho realitního a finančního servisu Vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení, tak se mě na prohlídce nestyďte zeptat!

PENB: G

Mgr. Ivana Uhlířová 🙋‍♀️

Tel: 728 456 764

Cena: 2.750.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA BRNO