Investiční panelový byt 1+1 s lodžií 32 m2, Závořická, Postřelmov

12.12.2023

Hledáte investiční příležitost v podobě bytu na vesnici? V klidné části obce s dosahem všech služeb? Tak čtěte dál!

Nabízíme k prodeji menší panelový byt o dispozici 1+1 a výměře 32 m2, který se nachází ve 4.NP revitalizovaného panelového domu bez výtahu na ulici Závořická v Postřelmově. Jedná se o byt v posledním patře, a tak vám nebude nikdo dupat nad hlavou. Byt je orientován na západ. Je složen z chodby, koupelny s malou vanou, toalety, kuchyně a pokoje, ze kterého je východ na lodžii. V bytě jsou plastová okna. Podlahy jsou plovoucí. Rozvody vody jsou v plastu a elektřina je v hliníku. Topení a ohřev teplé vody je ústřední dálkové. Velmi příznivé jsou náklady na bydlení. Pravidelné měsíční platby jsou do 3.000 Kč. Příslušenství bytu tvoří sklepní kóje. V domě se nachází i kolárna/kočárkárna.

Parkování je možní před domem. V okolí bytu nalezneme vše potřebné – školu, školku, obchod, restauraci, poštu, cukrárnu, zdravotní středisko a další. Pokud by vám to nestačilo, tak za pouhých 7 minut jste ve městě Zábřeh a za 14 minut přímo v okresním městě Šumperk.

Jestliže vás nabídka zaujala, zavolejte mi a domluvíme se na prohlídce. V rámci realitního servisu naší společnosti vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení.

PENB: G

Ing. Vendula Kvapilová

Tel: 732 419 933

Cena: 1.640.000 KčVIDEOPOZVÁNKAMAPA POSTŘELMOV