Investiční panelový byt 1+kk, 23 m2, Heyrovského, Olomouc - PRODÁNO

23.10.2022

Jste mladý pár nebo jste single a hledáte startovací byt za rozumný peníz? Tak tady jeden máte!

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 1+kk a výměře 23 m2, který se nachází ve 3.NP panelového domu na ulici Heyrovského v Olomouci. Byt se skládá z jedné místnosti, ve které je zabudována kuchyňská linka. Dále v bytě najdeme chodbu a koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Vytápění a ohřev teplé vody je dálkové.

Byt je v pěkném a udržovaném stavu. Rozvody vody jsou v plastu a elektřina v mědi. Měsíční zálohy za služby spojené s užíváním bytu se pohybují do 3.000 Kč. Příslušenství bytu tvoří sklepní kóje. Co se týká vybavení, nebudeme toho potřebovat tolik. Pro garsonky se totiž skvěle hodí multifunkční nábytek, který zastane hned několik funkcí najednou. V těsné blízkosti domu nalezneme veškerou občanskou vybavenost - obchod, poštu, polikliniku, lékárnu, pekárnu. Stačí tedy vyběhnout před dům a všechno máme po ruce.

Malé byty sice vyžadují velkou dávku fantazie, ale za to jsou útulnější a organizovanější. Navíc není třeba je hodiny uklízet a je zde nepřeberné množství stylů v jakém se dají zařídit. Pokud tedy zvažujete koupi menšího bytu, určitě se přijďte mrknout právě na tady ten! V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který s Vámi probere možnosti financování této nemovitosti.

PENB: 

Ing. Vendula Kvapilová 🙋‍♀️

Tel: 732 419 933

Cena: 2.190.000 Kč


FOTOGALERIE


PŮDORYS BYTU


MAPA OLOMOUC