Investiční panelový byt 2+1, 43 m2, Kmochova, Šumperk - PRODÁNO

22.03.2023

Ať už jako investiční nemovitost nebo startovací bydlení, tento byt o dispozici 2+1 na super místě v Šumperku je značka ideál.

Byt v osobním vlastnictví o velikosti 43 m2 se nachází v 1.NP revitalizovaného panelového domu s výtahem. Jeho dispozice je velmi zajímavá. Skládá se z předsíně a 2 chodbiček - v jedné se nachází vestavěné skříně a z další se dostanete do pokoje, kuchyně a na WC. Z kuchyně pak projdete do druhého pokoje a koupelny. Obytné pokoje jsou orientovány na východní stranu.

Byt je v původním stavu s umakartovým jádrem – je určen k rekonstrukci a zvelebení podle vlastních představ. Vytápění a ohřev vody je zajištěno dálkově. Díky zateplení domu a plastovým oknům jsou měsíční náklady nízké. K bytu náleží sklep.

Dům se nachází na strategickém místě – je v ústraní od rušného provozu, na druhou stranu zde pohodlně zaparkujete přímo pod okny. Hned vedle domu je školka a 6. základní škola. V této budově najdete pekařství otevřené od brzkých ranních hodin, kam si můžete dojít pro voňavé pečivo ke snídani. Kousek je to do supermarketu i centra města.

Vzhledem k ceně je byt vhodný pro mladou dvojici či jednotlivce nebo jej můžete koupit za účelem výhodného pronájmu. V tomto případě můžete využít službu SPRÁVA NEMOVITOSTÍ, kterou naše společnost nabízí. Vyhledáme prověřeného nájemce a zajistíme, abyste s vaší investicí neměli vůbec žádné starosti. Nákup nemovitosti vám rovněž pomůžeme zafinancovat tou nejlepší možnou cestou.

Mgr. Ivana Uhlířová 🙋‍♀️

PENB: C

Tel.: 728 456 764

Cena: 1.850.000 KčPŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK