Investiční panelový byt 2+1, 51 m2, J. z Poděbrad, Šumperk - REZERVACE

06.06.2023

Žít na dobré adrese můžete ať už Vy nebo Vaši nájemci. Tento byt o dispozici 2+1 je totiž vhodný jako startovací bydlení nebo investiční nemovitost.

Byt v družstevním vlastnictví o velikosti 51 m2 se nachází v 1.NP revitalizovaného panelového domu. Lze převést do osobního vlastnictví - anuita je splacena, je potřeba jen zaplatit poplatek za převod.

Skládá se z předsíně a chodby, ze které vejdete do ložnice, kuchyně či šatny. Z kuchyně se pak dostanete do obývacího pokoje. Pokoje jsou orientovány na jih a východ.

Byt je v původním stavu s umakartovým jádrem – WC a koupelna je průchozí mezi kuchyní a chodbou. Zaslouží dostat novou tvář, a to pěkně od podlahy. Na zdech jsou tapety, chybí WC mísa, má však plastová okna. K bytu náleží komora na chodbě domu a sklep.

Vytápění a ohřev vody je zajištěno dálkově. Dům byl revitalizován, úvěr však již byl splacen. Měsíční náklady jsou velmi nízké.

Dům se nachází na super adrese. Je to kousek do centra města i do nákupní zóny.

Vzhledem k ceně je byt vhodný pro mladou dvojici či jednotlivce nebo jej můžete koupit za účelem výhodného pronájmu. V tomto případě můžete využít službu SPRÁVA NEMOVITOSTÍ, kterou naše společnost nabízí. Vyhledáme prověřeného nájemce a zajistíme, abyste s vaší investicí neměli vůbec žádné starosti. Nákup nemovitosti vám rovněž pomůžeme zafinancovat tou nejlepší možnou cestou.

PENB: D

Mgr. Ivana Uhlířová 🙋‍♀️

Tel: 728 456 764

Cena: 1.790.000 KčPŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK