Komerční prostory na Hlavní třídě, 81 m2, Šumperk - REZERVACE

20.03.2023

Hledáte ideální místo pro Vaše podnikání? Chcete být stále na očích? A co takhle prostor přímo na pěší ulici Hlavní třída v Šumperku?

Nabízíme komerční prostor o podlahové ploše 81 m2 se dvěma velkými výlohami, který se nachází v centru města Šumperka. Velkou výhodou je umístění v přízemí a praktický obdélníkový tvar prodejní plochy. Na prodejnu navazuje koupelna se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem. Dále zde najdeme skladovací prostor a technické zázemí, které by mohlo sloužit jako kancelář. Z kanceláře se následně dostaneme do dalšího skladovacího prostoru, kde je umístěn plynový kondenzační kotel, který slouží k vytápění prostoru. Objekt je přístupný přímo z ulice, ale také ze dvora, kam můžete pohodlně najet s automobilem.

Aktuálně se prostor využívá jako prodejna papírnictví. Můžete si z něj ale prakticky udělat cokoliv. Kadeřnictví, kosmetický salón, kanceláře nebo třeba kavárnu. Je to jen na Vás! Díky lokaci prodejny budete stále na očích a jistě Vám to pomůže oslovit velkou spoustu lidí, což je pro úspěch v podnikání klíčové.

Pokud Vás prostor zaujal, tak mi zavolejte a domluvíme se spolu na prohlídce. V rámci našeho realitního a finančního servisu vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru.

PENB: G

Ing. Vendula Kvapilová 
Tel: 732 419 933

Cena: 3.790.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS PROSTORU


MAPA ŠUMPERK