Komerční prostory po rekonstrukci, 124 m2, Polská, Šumperk

07.11.2023

Hledáte místo pro své podnikání? Nebo zajímavou investiční příležitost? Což takhle komerční prostory v historické uličce přímo v srdci Šumperka?

Dva komerční prostory se sociálním zázemím o celkové výměře 124 m2 se nachází v 1. nadzemním podlaží cihlového domu, takže přístup je přímo z ulice. Do ulice také směřují i všechna okna, která lze využít jako výlohu.

Chodba je průchozí do obou uzamykatelných prostor a do místností se sociálním zázemím. Větší prostor o výměře 55 m2 je v současné době pronajat stabilnímu a dlouhodobému nájemci a nachází se tak zde kadeřnictví. Sestává z 2 propojených místností, kdy v jedné z nich najdete mini kuchyňku vestavěnou do skříně. Z těchto místností projdete ještě do další menší místnosti s trezorem ve zdi. Druhý, menší prostor o výměře 34 m2 sestává ze dvou místností a v současné době není pronajat. Oba prostory mají společné sociální zázemí.

Celý prostor je nově a velmi vkusně zrekonstruovaný, takže není třeba jakýchkoliv úprav.

Pokud Vás nabídka zaujala, tak mi zavolejte a domluvíme se spolu na prohlídce. V rámci našeho realitního a finančního servisu vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru.

PENB: D

Mgr. Ivana Uhlířová 

Tel: 728 456 764

Cena: 4.490.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS OBJEKTU


MAPA ŠUMPERK