Byt na výsluní 2+1 s lodžií, 51 m2, Břidličná - PRODÁNO

20.05.2022

Hledáte byt na investici nebo pro vlastní bydlení? Chcete, aby vás ráno probouzely paprsky východu slunce🌞? Potom je tento byt situovaný na východ s tímto výhledem na celou Břidličnou právě pro vás. 

Byt 2+1 s lodžií v osobním vlastnictví o podlahové ploše 51m² se nachází ve 2.NP revitalizovaného panelového domu bez výtahu na ulici Sokolovská. Dům prošel před 8 lety rekonstrukcí, kde dostal krásný nový kabát se zateplením, novou střechu, plastová okna a stoupačky. 

Velkou výhodou tohoto bytu je lodžie, ze které máte celou Břidličnou jako na dlani. 🖐️Jelikož je dům postavený na kopci nad městem, tak zde budete mít klid a váš spánek tak nebude ničím rušen😴, což je v dnešní době velice důležité. 

Byt je v původním, ale zachovalém stavu, topení je ústřední dálkové, voda je z obecního řádu a odpady jsou svedeny do veřejné kanalizace. K bytu náleží sklepní kóje a společná kolárna a kočárkárna. 

Před domem je dostatečně velké parkoviště, které zajišťuje spoustu místa pro všechny a vy tak nemusíte chodit od vašeho dvoustopého miláčka 🚙 s nákupy daleko. 😉

Město Břidličná má základní občanskou vybavenost: zdravotnické a bankovní služby, základní školu. Nabízí i kulturně společenský život, a to zejména prostřednictvím kulturního domu. Dále je zde fotbalový stadión se dvěma hřišti a kuželnou se dvěma automatickými dráhami. Zrelaxovat po práci můžete v krytém plaveckém bazénu se saunou. Působí zde také tenisový klub. V provozu jsou i posilovny, sportovní víceúčelová hala a dvě tělocvičny využívané občany města.

Chcete vyrazit v zimě někam na lyže nebo v létě k vodě? Na Slezskou Hartu nebo do skiareálu Čerťák to máte cca 10 minut jízdy autem.

Pokud máte pocit, že něco podobného je podle vašeho gusta, neváhejte a dejte vědět. Nejlepší je zavolat, ale můžete využít i kontaktní formulář nebo mailovku níže. Budu se na vás těšit na osobní schůzce.

PENB: G

Lukáš Rozman 🙋‍♂️

Tel: 731 400 445

Cena: 1.390.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA BŘIDLIČNÁ