Pozemek k výstavbě, 888 m2, Hrabová

24.01.2023

Splňte si svůj sen a postavte si rodinný dům na vesnici v obci Hrabová. Lokalita je vhodná ke klidnému rodinnému bydlení.

Nabízíme Vám k prodeji pozemek určený k výstavbě o velikosti 888 m2. Pozemek je mírně svažitý, bude kaskádovitě upraven. 

Na tento pozemek je již vyřízeno stavební povolení na rodinný dům o velikosti 4+kk 98,48 m2.

Dům má sedlovou střechu, je vytápěn pomocí tepelného čerpadla s akumulační nádobou ( podlahové vytápění ) na střeše budou umístěny FWE panely, alternativní vytápění je řešeno pomocí krbových kamen. Rodinný dům bude napojen na veřejný vodovod a elektrickou energii, dále bude na pojen na kanalizaci. Dešťové vody budou likvidovány vsakem na pozemku.

PENB: A

Projektová dokumentace bude k nahlédnutí u makléře.

Budoucí majitel také získá podíl na příjezdové cestě, která slouží pro příjezd ke třem pozemkům.

Na náklady majitele bude vybudovaná příjezdová cesta, napojení do kanalizace a napojení elektrické energie.

Na pozemku vede nadzemní vedení VN do 35 kV, je zde ochranné pásmo 7 metrů na každou stranu. Podzemní vedení NN do 1 kV, ochranné pásmo 4 metry na každou stranu. I tak na pozemku budete mít možnost postavit rodinný dům s hezkým umístěním.

V obci je zřízená ZŠ i MŠ. Z Hrabové se snadno dostanete do města Zábřeha a Mohelnice. Hrabová přitahuje mimo jiné také bohatým komunitním, společenským a sportovním životem o který se stará škola, občanská sdružení, spolkové a zájmové organizace společně s obcí.

Nejvýhodnější variantu financování spolu dozajista vymyslíme, ať už hypotečním úvěrem nebo jsme připraveni také na variantu financování z prodeje vaší nemovitosti.

Na prohlídky se těší Bc. Miroslava Pobucká 🙋‍♀️

Tel: 773 601 861

Cena: 1 690 000 KčPROJEKTOVÁ DOKUMENTACE


MAPA HRABOVÁ