Kouzelná chalupa s velkorysým pozemkem 765 m2, Sklené, Malá Morava
 - PRODÁNO

05.08.2022

Hledáte místo, kde budete mít absolutní soukromí? Jenom Vy a nikdo nikde? Ticho, klid a pohoda? Tak koukněte na tuhle krásku!Chalupa se nachází v horské vísce Sklené, která je částí obce Malá Morava v Jeseníkách. Její poloha je tedy naprosto ideální jak pro zimní, tak letní dovolenou. V blízkém okolí se nachází hned tři lyžařská střediska - Kunčice, Červená Voda a také vyhlášená Dolní Morava. Kouzlo chalupě dodává tekoucí potůček a nádherná příroda.

Obytná plocha chalupy je 77 m2 a sestává ze dvou nadzemních podlaží. V prvním se nachází prostorný obývací pokoj, kuchyňka a sociální zařízení. Ve druhém nadzemním podlaží se nachází dva neprůchozí pokoje. Chalupa je v původním, ale udržovaném stavu. Vytápění je řešeno lokálně, krbovými kamny. V koupelně se nachází elektrický přímotop. Chalupa je napojena na elektřinu. Odpady jsou svedeny do jímky s přepadem. Voda je čerpána z podzemního pramene

Další devízou chalupy je velký sklep, ze kterého by šel vybudovat například vinný sklípek nebo wellness. Ve fantazii se meze nekladou. Na pozemku se dále nachází garáž, dřevník, posezení a suchý záchod. Místo zde zbyde i pro bazén nebo pergolu. 

Pokud hledáte místo, kam utéct před všemi starostmi, tak jste ho právě našli! Neváhejte a přijďte se podívat. Stojí to za to!

Ing. Vendula Kvapilová 🙋‍♀️

Tel: 732 419 933

Cena: 3.990.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS CHATY


SITUACE POZEMKU


MAPA SKLENÉ