Krajní řadový dům, Vikýřovice, 748 m2 - PRODÁNO

28.03.2022

Chceš domek pro rodinu s dětmi u řeky, klidné místo a přitom to mít kousek do města? Tak právě pro tebe máme krajní řadovku ve Vikýřovicích s pozemkem 748 m2! Dům prošel částečnou rekonstrukcí jako jsou plastová okna, zateplení polystyrenem a plechová střecha titan-zinek.

Dům je situován na východ, má celkem 2 nadzemní podlaží a suterén a užitná plocha domu je 107 m2. Dispozičně je dům řešen jako 5+1. Suterén s užitnou plochou 51 m2 je přístupný ze zahrady a z přední části je vjezd do prostorné garáže. Dále se v suterénu nachází, sklad, kotelna a prádelna.

1. NP je tvořeno otevřeným prostorem, kde je obývací pokoj s výhledem do zahrady, jídelním koutem. Je zde taky předsíň, kuchyň, WC, koupelna a schody do suterénu a 2. NP. Ve 2. NP najdete ložnici a další tři pokoje, koupelnu s WC a chodbu se vstupem na prostornou půdu. V celém domě jsou lakované dřevěné podlahy.

Vytápění a ohřev vody je zajištěn novým tepelným čerpadlem Vaillant! V dnešní době zdražování energií a nejistoty plynu je to obrovské plus. Rozvody elektřiny jsou z části nově v mědi. Voda je napojena na obecní řad a kanalizace je obecní. Dům je z části zděný, čelní strany jsou okálového typu se zateplením.

Na zahradě jsou ovocné stromy, skleník, kůlna plná dřeva, zděná udírna, zahradní domek se sklípkem k uchovávání úrody.

Obec Vikýřovice disponuje kompletní občanskou vybaveností. Nedaleko je dětské hřiště, obchod, obecní úřad. Kdyby vám to však nestačilo, centrum Šumperka je vzdáleno necelé 4 km.

V rámci kompletního realitního servisu vám pomůžeme zdarma zajistit nejvýhodnější variantu na bydlení úvěru a také můžete čerpat další benefity, které spolupráce s našimi poradci přináší.

Dům je pro účely prohlídek bez vybavení.

Zavolejte a domluvte si termín prohlídky!

PENB: G

Jiří Schovánek 🙋‍♂️

Tel: 739 334 932

Cena: 4.900.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU


MAPA VIKÝŘOVICE