Krásný byt, 2+1, s lodžií, Prievidzská, Šumperk - PRODÁNO 

24.06.2022

Ulice Prievidzská patří mezi nejlépe revitalizované ulice v Šumperku. Je zde dostatek parkovacích míst, moderní dětská hřiště, workoutové hřiště, hřiště na míčové sporty s umělým povrchem, výborná dostupnost do města i do přírody. Díky tomu patří mezi nejžádanější lokality ve městě.

A právě zde vám nabízíme krásný byt o dispozici 2+1 s lodžií vhodný jak k investici, tak i vlastnímu bydlení. Stačí se jen nastěhovat.

Tento byt je v osobním vlastnictví, je situovaný na jihozápad a nachází se v 1.NP zatepleného paneláku. Byt má 44 m2 podlahové plochy a lodžii 4 m2. Je po kompletní rekonstrukci včetně rozvodů a zděného jádra. Při rekonstrukci byly na zakázku vyměněny dveře s obložkami, vestavěné skříně a kuchyň. Vysokorychlostní internet je samozřejmostí. Topení je ústřední plynové. K bytu náleží sklepní kóje a k uskladnění kol a kočárků poslouží společná kolárna a kočárkárna. Díky orientaci bytu a zateplení domu jsou náklady na bydlení nízké.

V domě velice dobře funguje SVJ. Zateplení, nové lodžie a celkové čisto v domě to jen potvrzují.

Chcete vědět víc? Zavolejte a rád na vše podstatné odpovím a na prohlídce vše ukážu! 🙋‍♂️

V rámci našeho realitního a finančního servisu vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení, tak se mě na prohlídce nestyďte zeptat! Obzvláště v těchto dnech a na tomto aktuálním realitním trhu je zajištěné financování zásadním klíčem k dobrému nákupu. 🤓

PENB: C

Michal Kleštinec

Tel: 608 316 454

Cena: 2.290.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK