Krásný byt 2+kk, 66 m2 v novostavbě, s pozemkem 95 m2, Hrabenovská Šumperk - REZERVACE

05.08.2022

Pokud sledujete realitní trh na Šumpersku a patříte mezi ty, kteří by rádi koupili nový byt, asi se shodneme, že příliš často se podobné zboží v nabídce neobjevuje.

Jestli se chystáte do nového, čtěte dál, dnes pro vás totiž máme pěkné 2+kk s balkonem, úložným prostorem a dokonce i kouskem vlastního pozemku. Takový byt s benefity.

Moderní byt v osobním vlastnictví se nachází ve 2.NP bytového domu s celkem 5 bytovými jednotkami, který byl zkolaudován na přelomu roku 2020 a 2021. Hlavní obytný prostor s kuchyňským koutem a přístupem na terasu je orientován na JV, byt tedy zaručuje dostatek světla, samostatný pokoj, který může sloužit jako ložnice nebo dětský pokoj, je potom nasměrován na sever. V koupelně najdete vanu a toaletu a místo zde má také plynový kotel, který se stará o vytápění bytu a ohřev teplé vody. Byt je k dispozici bez vybavení, součástí prodeje je kuchyňská linka a zvýšené dvojlůžko v obýváku. Na patře se také nachází společná úklidová místnost pro 3 byty, ostatní 2 mají vchod samostatný.

Měsíční nákaldy na elektřinu a plyn se pohybují okolo 2.500 Kč a za služby je to zálohově 1.860 Kč.

Byt má celkovou podlahovou plochu 66 m2, a to včetně terasy a úložného prostoru, který je přístupný zvenku a navazuje na vlastní pozemek, který má výměru 95 m2 a je jen na vás, jakým způsobem jej využijete. Prostor je zde na pergolu s posezením, bazén anebo květinovou nebo ovocnou zahrádku. 

Parkování je zajištěno přímo před domem. Vzhledem k lokalitě ulice Hrabenovská se můžete těšit na dostatek soukromí, klidu a výhledy na okolní kopce. Veškerá občanská vybavenost je na dosah. Byt je k dispozici po dohodě, čekat na něj rozhodně nebudete.

Pokud se vám byt zalíbil, dejte nám o tom určitě vědět. Financování vám pomůžeme zajistit, nemovitost vám v první řadě ukážeme, podáme doplňující informace a pak je na vás, zda budeme v jednání pokračovat. Těšíme se naviděnou na prohlídkách. 

PENB:

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 3.490.000 Kč


FOTOGALERIE


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK