Krásný byt, 3+1, 82 m2 po rekonstrukci ve dvougeneračním domě s vlastní terasou a zahradou 454 m2, Revoluční v Šumperku - PRODÁNO

14.02.2022

Prostorný byt po rekonstrukci a s vlastní zahradou? Na dosah centra a současně nedaleko na procházku do přírody? Velká terasa a žádná bytovka? V Šumperku?

Ano, máme!!!

Byt se nachází v přízemí dvougeneračního domu o dvou bytových jednotkách na Revoluční ulici v Šumperku. Jeho dispozice je 3+1 a užitná plocha 82 m². Dominantou bytu je velký obývací pokoj, ze kterého je přímý vstup na velkou terasu o rozloze 20 m². Z terasy už je to jen pár schodů na vlastní zahradu o výměře 454 m². Součástí obývacího pokoje je příčkou oddělený pracovní kout, kde je dostatečné soukromí a ocení ho nejen ti, co v dnešní době pracují na home officu. Byt je orientován převážně na JV. Dětský pokoj a ložnice pak na JZ. Byt prošel v roce 2016 kompletní rekonstrukcí, včetně rozvodů elektřiny a zdravotechniky. Byt je možné vytápět elektrickým kotlem nebo krbovými kamny s výměníkem, díky kterému je teplo rozvedeno do celého bytu. Komín je vyvložkovaný. Odpady jsou napojeny na veřejnou kanalizaci a voda je z obecního řadu.

K bytu náleží velký sklep a společná garáž, která je nyní využívána majitelem tohoto bytu. Do garáže se z ulice dostanete autem novou vjezdovou bránou.

Lokalita domu je klidná a za 500 m jste u Grandu a nebo na druhou stranu to máte kousek ke Skřivánčímu dvoru.

V rámci našeho realitního a finančního servisu vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení, tak se mě na prohlídce nestyďte zeptat! Obzvláště v těchto dnech a na tomto aktuálním realitním trhu je zajištěné financování zásadním klíčem k dobrému nákupu. 🙂

Budu se těšit na prohlídce! 🙋‍♂️

PENB: G

Cena: 5.600.000 Kč


FOTOGALERIE


PŮDORYS BYTU A VIZUALIZACE


MAPA ŠUMPERK