Krásný byt 3+kk, 74 m2 s vlastní zahrádkou a parkováním, Bludovská, Šumperk

19.10.2023

Hledáte v Šumperku byt, který nabízí veškerý komfort bydlení – super stav, lokalita navazující na centrum města, vlastní kousek zeleně a zajištěné parkování? Pak neváhejte, protože podobných bytů na trhu najdete ani ne tolik jako šafránu.

Byt 3+kk v osobním vlastnictví se nachází v přízemí zděného bytového domu, který je součástí fungl nové lokalitky na revitalizované Bludovské ulici v Šumperku, kterou tvoří 2 bytové domy, sektor garážových stání, vlastní nádvoříčko a také několik přízemních bytů v bloku, mezi nimiž najdete právě toto 3+kk, které si můžete pořídit.

Byt má výměru 74 m2 a jeho součástí je velký pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, pokoj, předsíň, samostatná toaleta a koupelna se sprchovým koutem. Dispozice bytu je funkční a promyšlená, toto bydlení je vhodné buď pro pár nebo rodinu s 1-2 dětmi. Byt je vkusně zařízen, funkční stylovkou je potom světlík v obýváku, který zajišťuje dostatek denního světla. Z obývacího pokoje se francouzským oknem dostanete přímo na zahrádku, kde současný majitel nedávno zbudoval posezení s pergolou a kůlničkou na skladování. Zahrádka má celkem 42 m2 a přístup je nejen přímo z bytu, ale i přímo zezadu z boční uličky, v pohodě si tak zaparkujete třeba kolo.

Parkování vozů je zajištěno na vlastní parkovací ploše, k bytu náleží jedno místo. Další možnosti jsou volně na ulici nebo na nově vzniklém parkovišti poblíž.

Byt má velmi příznivé provozní náklady s ohledem na vlastní plynovou kotelnu, je volný po domluvě a k dispozici je bez nábytkového vybavení. Pokud chcete nové, pěkné bydlení se vším potřebným příslušenstvím, zavolejte a domluvte si prohlídku, kde probereme vše, co vás bude zajímat. Těšíme se na vás.

PENB: B

Mgr. Veronika Chládková 

Tel: 777 162 300

Cena: 5.490.000 Kč VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK