Luxusní byt 3+kk, 60 m2, se dvěma balkony, Evaldova, Šumperk - PRODÁNO

03.03.2022

Mít v Šumperku výhled z jedné strany na Háj a z druhé na celý hřeben Jeseníků. K tomu si užívat luxusního bytu a mít centrum města přímo pod nohama? Takový byt pro vás máme na Evaldově ulici v Šumperku!

Byt o dispozici 3+kk o výměře 60 m2 se nachází v 7. patře revitalizovaného paneláku (zateplení, střecha, balkony, výtah) na Evaldově ulici v Šumperku. Díky situování na JZ a JV je krásně slunný celý den. V bytě jsou dva balkony. Z jednoho můžete sledovat východ slunce nad hřebenem Jeseníků a z druhého jeho západ. Byt je v osobním vlastnictví a jeho majitel si na něm dal opravdu záležet. Celková rekonstrukce včetně rozvodů proběhla v roce 2020 a na ničem se nešetřilo. Vestavěné skříně, kuchyňská linka i dveře byli vyrobeny na míru. Dětský pokoj je odhlučněný. Samozřejmostí jsou plastová okna s novými parapety. TV je připojeno na sdílenou anténu a nebo přes internet. K bytu náleží dva sklepy a společná kolárna.

Z domu je to opravdu kousek do centra, kde je kompletní občanská vybavenost. Parkování je přímo před domem.

V rámci našeho realitního a finančního servisu vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení, tak se mě na prohlídce nestyďte zeptat! Obzvláště v těchto dnech a na tomto aktuálním realitním trhu je zajištěné financování zásadním klíčem k dobrému nákupu :)

Pojďte se přesvědčit sami, že tento byt je opravdu pěkný a vkusný.

Budu se těšit na prohlídce! 🙋‍♂️

PENB: C

Michal Kleštinec

Tel: 608 316 454

Cena: 3.500.000 Kč


A pokud se vám líbí, jak prezentujeme naše nemovitosti, zavolejte nám a rádi vymyslíme, jakým způsobem prodáme právě tu vaši.


FOTOGALERIE


VIZUALIZACE BYTU


MAPA ŠUMPERK