Menší panelový byt 2+1, 43 m2, Bratrušovská, Šumperk - PRODÁNO

04.05.2023

Jste single nebo mladý pár a poohlížíte se po startovacím bydlení? Nevadí Vám původní, ale udržovaný stav? Tak to jste tady správně!

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 a výměře 43 m2, který najdeme na ulici Bratrušovská v Šumperku. Byt se nachází ve 4.NP panelového domu s výtahem a je orientován na jihozápad, díky čemuž je světlý a teplý. V bytě jsou nová plastová okna. Jádro je umakartové. Vytápění je ústřední dálkové. Příznivé jsou i měsíční náklady na bydlení 2.700 Kč + elektřina a plyn, který se využívá na vaření.

Velkou výhodou je nejen možnost přetvořit si byt přesně podle vašich představ a požadavků, ale také samotná lokalita bytu. Milovníky zdravého životního stylu jistě potěší blízkost přírody a parku u Sanatoria, kde je možné si kvalitně zaběhat nebo si užít mnoho volnočasových aktivit. Daleko to nebudete mít ale ani na nákup nebo točené pivo.

Pokud Vás nabídka zaujala, tak mi zavolejte a domluvíme se spolu na prohlídce, kde Vám zodpovím všechny Vaše dotazy. V rámci kompletního realitního servisu vám pomůžeme zdarma zajistit nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení a také můžete čerpat další benefity, které spolupráce s našimi poradci přináší.

PENB: G

Ing. Vendula Kvapilová 
Tel: 732 419 933

Cena: 1.790.000 KčPŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK