Menší útulná 3+1, 60 m2, Šumperk Blanická - PRODÁNO

31.05.2022

Pokud jste milovníky přírody a milujete přírodní materiály zanesené do interiéru, tak to jste tady správně!

Nabízíme byt o výměře 60 m2, který se nachází ve 3.NP revitalizovaného panelového domu na ulici Blanická v Šumperku. Je dispozičně řešen jako 3+1 a sestává z ložnice, dětského pokoje, obývacího pokoje, menší kuchyně, koupelny s WC a chodby. Centrem bytu je velký obývací pokoj, jehož originálním prvkem je cihlová zeď v kombinaci s dřevěnou podlahou. V bytě nechybí ani balkon, který je orientovaný do vnitrobloku. Ranní kávu si tedy budete moct vychutnat v naprostém klidu.

Dodávka tepla a teplé vody je dálkově. Měsíční náklady na bydlení se pohybují okolo 5.000 Kč. Příslušenství bytu tvoří sklepní kóje, kočárkárna a kolárna.

Velmi pěkná a klidná lokalita, parkování před domem, tichá ulice. V blízkém okolí se v docházkové vzdálenosti nachází veškerá občanská vybavenost - autobusové nádraží, vlak, pošta, doktor, bazén, obchod, základní škola, mateřská škola.Pokud Vás nabídka zaujala, přijďte se podívat, budeme se těšit!

V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení.

PENB: C

Ing. Vendula Kvapilová

Tel: 732 419 933

Cena: 3.150.000 Kč


FOTOGALERIE


PŮDORYS BYTU

MAPA ŠUMPERK