Měšťanský dům pro obchod, Javorník, Polská

05.06.2023

2.590.000 Kč


Uvažujete o otevření provozovny spolu s bydlením na jednom místě s možností rekonstrukce dle svých představ? Pak právě pro vás máme nemovitost v centru městečka Javorník v okrese Jeseník.

Přízemí donedávna sloužilo jako farmářská prodejna masa a uzenin s veškerým potřebným příslušenstvním, v současné době je neobsazená. Provozovna je kompletně vybavená, vybavení lze po dohodě odkoupit. V zadní části budovy se nachází místo buď na další rozšíření stávajícího provozu, nebo přímo pro prostor nový.

Ve 2. NP se nachází byt o dispozici 3+1 o velikosti přes 100 m2, který je aktuálně pronajatý. Nájemní smlouvu lze po dohodě prodloužit nebo ukončit. Ve 2.NP a na půdě lze dobudovat další obytné prostory dle potřeb a záměru investora.

Vytápění je zajištěno prostřednictvím plynových lokálních topidel(wafky). Dům je připojen na obecní vodu, kanalizaci a elektřinu. Patří k němu zahrada za domem s vedlejší stavbou, která je k demolici.

Parkování je zajištěno před domem na ulici nebo přímo na javornickém náměstí, jehož součástí je i prodávaná nemovitost, jejíž historie sahá do 19. století a v minulosti sloužila mj. jako drogerie.

V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost a krásný zámek Jánský Vrch, který je vzdálený cca 10 minut chůzí, další zajímavé letní i zimní turistické cíle. Volejte a domluvte si termín prohlídky.

PENB: G

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300

Cena: 2.590.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


SITUACE POZEMKU

PŮDORYS DOMU 1.NP

PŮDORYS DOMU 2.NP


MAPA JAVORNÍK