Moderní dům 5+kk se zahradou, Bratrušov, 1815 m² - PRODÁNO

24.01.2022

Bydlení v novém a navíc vlastním domě je asi sen každého z nás. Cesta k jeho pořízení však nepatří k jednoduchým životním etapám - výběr pozemku, maraton po úřadech, stavební povolení, kolaudace a mnoho dalšího. To prostě není pro každého. Ale pozor, máme tady jednu alternativu, protože v tomto případě už to někdo udělal za Vás! Stačí se tedy sbalit a můžete začít bydlet. No není to super?

Nabízíme prostorný a poctivý rodinný dům, který se nachází v obci Bratrušov - krásné obci vzdálené od Šumperka pouhých 5 km. Dům byl v roce 2019 zkolaudován. Má dispozici 5+kk a podlahovou plochu 170 m². Skládá se z přízemí a 1.NP, jeho součástí je garáž, posezení s přístřeškem a dětské hřiště. V přízemí domu se nachází vzdušný obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyní. Kuchyňská linka je řešena velmi funkčně a je kompletně vybavená spotřebiči. V obýváku je dostatek místa na sedací soupravu, kam usadíte celou rodinu, až budete mít narozeninovou oslavu. Naleznete zde také krb, který vás nejen zahřeje, ale také potěší Vaše oči. Dostatek světla Vám zajistí velká francouzská okna vedoucí do zahrady, kde je nyní nachystaná příprava na terasu nebo přímo zimní zahradu. Kromě obytné části naleznete v tomto patře koupelnu s vanou, sprchovým koutem a záchodem. Z hlavní chodby se dostanete také do garáže a následně do technické místnosti. Zde je umístěno tepelné čerpadlo, pračka se sušičkou a centrální vysavač. Technická místnost je rozdělena příčkou, díky které vznikl prostor, který se dá využít například pro uskladnění zásob jídla. O úložný prostor tedy nebude nouze. 

V patře na Vás čekají 3 pokoje, ložnice, komora a koupelna se sprchovým koutem a WC. Za ložnicí se nachází ještě jedna místnost, která plní funkci šatny. 

Vytápění domu a ohřev teplé vody zajišťuje tepelné čerpadlo, díky kterému jsou náklady na bydlení minimální. Dům je napojen na obecní vodu a elektřinu, má vlastní čistírnu odpadních vod - ČOV a studnu.

Celková výměra mírně svažitého pozemku je 1815 m², z čehož 119 m2 představuje zastavěná plocha domu. Místo zde tedy naleznete například i pro bazén nebo venkovní saunu. Na oploceném pozemku naleznete vzrostlé ovocné stromy - třešeň, jabloň, švestka, žňovky a blumy.

Obec Bratrušov je skvělým místem pro každého, kdo chce žít v klidném prostředí, ale zároveň poblíž většího města. V obci je škola, školka a knihovna. Školáky však můžete poslat za vzdělaním i do města Šumperk, a to díky pravidelným autobusovým spojům. Pokud uvažujete o koupi rodinného domu v tomto stylu, tak určitě dorazte! Kombinace diskrétního umístění, velkorysého prostoru a designu Vás okouzlí. Budu se na Vás těšit i s naším finančním poradcem, se kterým Vás nejen nemovitostí provedeme, ale také Vám nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení. 🙋‍♀️

PENB: B

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 8.290.000 Kč


A pokud se vám líbí, jak prezentujeme naše nemovitosti, zavolejte nám a rádi vymyslíme, jakým způsobem prodáme právě tu vaši.


FOTOGALERIE


SITUACE POZEMKU


PŮDORYS DOMU


TECHNICKÁ DOKUMENTACE


VIDEOPOZVÁNKA


MAPA BRATRUŠOV