Nadčasový rodinný dům, Bohdíkovská, Šumperk, 300 m2, pozemek 544 m2 - ZRUŠENO

04.06.2022

Pokud hledáte nemovitost na krásném místě, s nádhernou zahradou, velikostí tak akorát, na které ruce nenecháte, v lokalitě, kde je vše potřebné na dosah a zároveň božský klid, jste prostorově nároční a ideálně plánujete spojit bydlení s podnikáním, dávejte teď velký pozor. S velkým nadšením právě uvádíme do prodeje mimořádný rodinný dům v Šumperku. Vítejte na Bohdíkovské ulici, na samém okraji města.

Nadčasový zděný rodinný dům představuje neuveřitelné metry ploch, které se dají využít různým způsobem. Obytná plocha, garáž, suterén a technické zázemí jsou rozprostřeny hned do 3 podlaží.

1.NP je tvořeno dominantním obývacím pokojem s krbovými kamny, dřevěným schodištěm a přístupem na krytou venkovní terasu. Tento pokoj je otevřen a také jeho výměra je nadstandardní. Přístup na terasu je také z krásné prosluněné jídelny, zde byl kladen velký důraz na propojení domu se zahradou, což je také dnes velmi moderní a vyhledávaný prvek bydlení. Dále zde najdeme kuchyni, která nedávno prošla rekonstrukcí, ložnici, malý pokojík, koupelnu se sprchovým koutem a samostatnou toaletu. Výměra 1.NP je přes 100 m2, dispozice se dá označit jako 4+1.

2.NP potom dominuje tzv. denní místnost a galerie, která obě podlaží spojuje, dále jsou zde další 4 pokoje a koupelna s toaletou. Jedna z místností je vybavena přípravou na kuchyň. Dům je tedy možné po lehkých úpravách využívat např. k vícegeneračnímu bydlení, výměra přes 72 m2 je ke spokojenému životu naprosto dostačující.

Spodní patro domu tvoří garáž, několik místností včetně kotelny s plynovým kotlem a velký sklad, například pro palivo do krbových kamen v obýváku, nicméně pro tento prostor lze vymyslet užití nové. Pro zajímavost se v minulosti jednalo o voliéru pro chov exotického ptactva.

Zahrada okolo domu je udržovaná, je zde jak okrasná zóna s jezírkem, tak také část určená k jednoduchému pěstování a trávník. Velkou devízou pozemku je dostatek soukromí, když vykročíte ven, tak se jen sotva setkáte s nějakým rušivým elementem. Výměra zahrady 544 m2 je také velice příjemná s ohledem na náročnost údržby. Celá zahrada je potom orientována na JV, což znamená slunce a teplo venku i doma.

Celý dům je v dobrém technickém stavu, kolaudace proběhla někdy kolem roku 1990, je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, okna jsou vyměněna za plastová. Topení je řešeno plynovým kotlem s rozvody do radiátorů a krbovými kamny v obývacím prostoru lze částečně dotápět i tuhými palivy.

Pokud hledáte velký dům s bohatým využitím v Šumperku, neměla by vám tato nabídka rozhodně uniknout. Zavolejte a domluvte si prohlídku, kde si sdělíme více informací, také společně nahlédneme do projektové dokumentace domu a doladíme případně termín předání. 

Nejvýhodnější variantu financování spolu dozajista vymyslíme, ať už hypotéčním úvěrem nebo jsme připraveni také na variantu financování z prodeje vaší nemovitosti.

Těšíme se na prohlídku!

PENB: G 

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 10.490.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU


SITUACE POZEMKU

MAPA ŠUMPERK