Nádherný podkrovní byt 4+1, 88 m2 s vlastním parkováním, Jihlavská, Brno-Bohunice

08.07.2022

Vkusný design a povedené architektonické řešení. Jo, tenhle byt je stylovka. K tomu vlastní parkovací místo, půda na uložení sezonního vybavení a skvělá lokalita z něj dělají velice zajímavou nemovitost.

Nachází se v podkroví ve 2. NP revitalizovaného cihlového domu o třech bytových jednotkách. Byt je v osobním vlastnictví o dispozici 4+1 a jeho užitná plocha činí 88 m2 + 10 m2 půda a vlastní parkovací místo.

V roce 2021 byla dokončena nová střecha z pálených tašek Tondach a střešní okna Velux s roletami. Rozvod elektřiny je v mědi a zdravotechnika v plastu. Vytápění zajišťují infrapanely a ohřev vody elektrický boiler. Při teplých letních dnech vás ochladí klimatizace, která je umístěna v každém pokoji. Velkou výhodou jsou dvě koupelny s vanou, sprchovým koutem a WC. Do bytu se dostanete přes vlastní schodiště, kde je místo pro ukládání obuvi a věšáky na bundy.

Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost včetně sportovišť. Jen pár kroků od domu je autobusová zastávka a o kousek dál zastávka šaliny. Oba spoje vás dopraví za 10 minut do centra. Pokud budete chtít autem vyjet z města, tak od domu je to 5 minut na D1.

Chcete vědět víc? Zavolejte a ráda na vše podstatné odpovím a na prohlídce vše ukážu! 🙋‍♀️

V rámci našeho realitního a finančního servisu vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení, tak se mě na prohlídce nestyďte zeptat! Obzvláště v těchto dnech a na tomto aktuálním realitním trhu je zajištěné financování zásadním klíčem k dobrému nákupu. 🤓

PENB: C

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 8.990.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS NEMOVITOSTI


MAPA BRNO