Nadstandardní zděný byt 2+kk s terasou, Aloise Rašína, Olomouc, 57,5 m2 - PRODÁNO

22.04.2022

Nemáte rádi kompromisy? Hledáte stylovku s bohatým příslušenstvím a v super lokalitě? Pak by vás mohla zaujmout naše zbrusu nová nabídka na prodej bytu o dispozici 2+kk v novostavbě bytového domu z roku 2018 na ulici Aloise Rašína. Tuto novou lokalitu v okrajové části Olomouce, která nese pracovní název "Holandská čtvrť", představuje komplex několika bytových domů, které budou zanedlouho doplněny o polyfunkční dům se službami. Veškerá občanská vybavenost je na dosah, ale teď už k samotnému bytu.

Dispozičně se jedná o 2+kk v nejvyšším, 6. nadzemním podlaží, bytového domu s výtahem. Byt má celkovou výměru 57,5 m2 a představuje jej obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem na míru, ložnice, chodba s vestavným úložným systémem, samostatné WC, koupelna s vanou i sprchovým koutem a nádherná prostorná terasa. Velkou devízou je hned několik parametrů bytu. Byly použity nadstandardní materiály a řešení, které navíc vytvořily velmi vkusný výsledek. Byt je orientován na JZ, což společně s bohatým prosklením zajišťuje dostatek sluníčka po celý den a krásný výhled do krajiny. Zejména posezení na terase tak dostává nový rozměr. Dále stojí za zmínku také velice nízké náklady na provoz bytu, které zdaleka nepřesahují 3.500 Kč.

K bytu náleží parkovací místo v suterénu domu, které velice prakticky navazuje na samostatný sklepní prostor o výměře asi 5 m2, který je rovněž součástí prodeje. Další parkovací místa jsou volně dostupná na ulici před domem.

Pokud se vám byt líbí, zavolejte a rezervujte si termín, kde si řekneme detailnější informace, byt si v klidu prohlédnete a projdeme také veškeré následující kroky vedoucí ke koupi. V rámci našeho realitního a finančního servisu vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení, tak se mě na prohlídce nestyďte zeptat! Obzvláště v těchto dnech a na tomto aktuálním realitním trhu je zajištěné financování zásadním klíčem k dobrému nákupu.

Byt je k dispozici bez (nábytkového) vybavení.

PENB: B

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300

Cena: 5.690.000 Kč


A pokud se vám líbí, jak prezentujeme naše nemovitosti, zavolejte nám a rádi vymyslíme, jakým způsobem prodáme právě tu vaši.


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA OLOMOUC