Nezávislý panelový byt 3+kk, 64 m2, Lidická, Šumperk

24.11.2022

BYT 3+kk V OV SE SAMOSTATNÝM VYTÁPĚNÍM A TÉMĚŘ BEZ SOUSEDŮ.

Pokud hledáte byt o dispozici 3+kk se slušnými metry, v dobrém stavu a v lokalitě, která je přímo předurčena pro pohodlný život rodin s dětmi, mohla by vás zaujmout nová nabídka panelového bytu na ulici Lidická v Šumperku.

Byt se nachází v 1.NP panelového domu po revitalizaci, která je kompletně splacena. Dům je zasazen do mírného svahu, proto byt bezprostředně sousedí pouze se sklepními prostorami a sousedy tak najdete maximálně nad sebou. Tento byt má vůbec zajímavý příběh. Při výstavbě celého domu se totiž na pár věcí zapomnělo, a tento byt byl dobudován až dodatečně. Znamená to také hlavně to, že je energeticky nezávislý. Vlastní plynový kotel vytápí celý byt, byt má také samostatnou přípojku vody, revitalizace domu je splacená, tzn. že měsíčně na SVJ posíláte pouze necelé 400 Kč do fondu oprav. Ostatní náklady si můžete sami regulovat, což je v dnešním energeticky nestabilním období velká výhoda, u panelových bytů skutečnost takřka nevídaná.

Byt je po částečné rekonstrukci, kdy z původní 3+1 vznikla otevřená dispozice 3+kk. Byly měněny rozvody v kuchyni a koupelně a realizovány nové podlahy. Koupelna je osazena sprchovým koutem i vanou, byt má plastová okna, je velice dobře orientován, a to konkrétně na JZ. Bez výraznějších investic je byt připraven okamžitě k užívání. Za zmínku stojí také příslušenství, a to šatna v prostorách chodby a velký sklep, který má výměru cca 5 m2. Zaparkujete v pohodě přímo před domem.

V bezprostředním okolí najdete základní školu, školku, nákupní park aj. V centru Šumperka jste potom pěšky za pár minut.

V rámci našeho realitního servisu Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro Vás rád vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení. Těšíme se na prohlídku, kde společně probereme detailní informace o nemovitosti a kde zjistíte, zda je toto varianta určená pro vás.

Byt je k dispozici částečně vybaven, pro účely prezentace jsme jej pro lepší představu dovybavili virtuálním nábytkem.

PENB: D

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300

Cena: 2.590.000 KčPŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK