Panelový byt 1+1 s lodžíí, 31 m2, Zahradní, Šumperk

05.04.2024

Hledáte menší investiční byt bez nutných investitc? Nebo jste mladý pár a poohlížíte se po startovacím bydlení?Pak se podívejte právě na tuto nabídku!

Nabízíme k prodeji menší panelový byt v osobním vlastnictví o dispozici 1+1 a výměře 31 m2, který se nachází v 8.NP panelového domu s výtahem na ulici Zahradní v Šumperku. Jedná se o byt v posledním patře, a tak vám nebude nikdo dupat nad hlavou. Byt je po rekonstrukci a je složen z chodby, koupelny se sprchovým koutem a toaletou, kuchyně s novou kuchyňskou linkou a pokoje, ze kterého vejdete na lodžii. V bytě jsou plastová okna. Podlahy jsou plovoucí. Rozvody vody jsou v plastu a elektřina je v mědi. Topení a ohřev teplé vody je ústřední dálkové.

Měsíční náklady na bydlení se pohybují okolo 4.000 Kč. Příslušenství bytu tvoří sklepní kóje.

V těsné blízkosti domu najdete veškerou občanskou vybavenost - dětské hřiště, mateřskou školu, základní školu, zdravotní středisko a obchod. Na točené pivo si pak můžete skočit do pivnice Na Zastávku a na jídlo do bistra U Zeleného stromu. Do centra města se dostanete příjemnou procházkou do 15 minut.

Jestliže vás nabídka zaujala, zavolejte mi a domluvíme se na prohlídce. V rámci realitního servisu naší společnosti vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení.

PENB: D

Diana Bartoňová

Tel: 605 981 576

Cena: 1.890.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK