Panelový byt 2+1 po částečné rekonstrukci, 48 m², Zábřeh Krumpach - PRODÁNO

21.01.2022

Jste typ člověka, co si po práci rád hodí nohy nahoru a zajde se někam pobavit?

Tak právě Vás by mohla tahle nabídka zajímat!
Žádné sekání trávy ani štípaní dříví Vám tady totiž nehrozí!

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1, který se nachází ve 3.NP revitalizovaného panelového domu na ulici Krumpach. Celková výměra bytu je 48 m². Byt sestává ze dvou pokojů, kuchyně se špajzem, chodby a koupelny se sprchovým koutem. I přesto, že je byt menší, naleznete zde spoustu úložného prostoru v podobě vestavných skříní. Místo naleznete i pro skvělou pracovnu.

Nemusíte mít strach ani z toho, že se budete muset tahat s těžkým nákupem do schodů. V domě je nový výtah. V loňském roce došlo také k zateplení budovy, což velmi přispělo ke snížení provozních nákladů. Vytápění bytu a ohřev teplé vody zajišťuje společný plynový kotel. Měsíční náklady cca 2.800 Kč + elektřina.

K bytu přísluší kolárna, sušárna a také velký sklep, ze kterého si pánové mohou udělat dílnu. V okolí domu naleznete dětské hřiště, obchod, pivovar Welzl a dvě restaurace. Na autobusovou zastávku se dostanete za 3 minuty a do školy či školky za 15 minut. No a pokud chodíte rádi na procházky, tak hned za domem se nachází polní cesta, která vás dovede k turistickému rozcestníku v Bořinách, ze kterého jsou krásné výhledy no pohoří Jeseníků. Pokud Vás nabídka zaujala, tak mi zavolejte a půjdeme se na to společně podívat! Pro účely prohlídek je byt bez vybavení.

V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení. 🙋‍♀️

Pro účely prohlídek je byt bez vybavení.

PENB: B

Ing. Vendula Kvapilová

Tel. 732 419 933

Cena: 2.590.000 Kč


A pokud se vám líbí, jak prezentujeme naše nemovitosti, zavolejte nám a rádi vymyslíme, jakým způsobem prodáme právě tu vaši.


FOTOGALERIE


PŮDORYS BYTU


MAPA ZÁBŘEH