Panelový byt 2+1 s balkonem, 54 m2, Libina - PRODÁNO

15.03.2022

Máte rádi klid a přírodu, ale nemáte čas se starat o zahradu? Tak to by se Vám mohl líbit tento byt v samém srdci Libiny.

Byt o dispozici 2+1 a velikosti 54 m2 se nachází ve 4.NP revitalizovaného panelového domu bez výtahu. Je v původním stavu, takže si jej můžete zvelebit podle vlastních představ. Na prostorné chodbě se nachází vestavěné skříně a vstupy na samostatné WC, do koupelny, do kuchyně a do obývacího pokoje s balkonem. Z obývacího pokoje se pak dostanete do ložnice. Všechny pokoje jsou orientovány na východ.

Vytápění bytu je ústřední plynové z teplárny, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Díky zateplení domu a plastovým oknům jsou měsíční náklady nízké.

K bytu náleží sklep, společná kolárna, kočárkárna a 2 sušárny. V blízkosti domu se nachází kompletní občanská vybavenost, škola a školka. Obcí Libina prochází značená cyklo i pěší trasa. Můžete se vydat na vrch Bradlo nebo do přírodního parku Sovinecko.

V rámci realitního servisu Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro Vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení.

Byt je pro účely prohlídek se zájemci bez vybavení.

PENB: C

Mgr. Ivana Uhlířová 🙋‍♀️

Tel: 728 456 764

Cena: 1.850.000,-Kč


A pokud se vám líbí, jak prezentujeme naše nemovitosti, zavolejte nám a rádi vymyslíme, jakým způsobem prodáme právě tu vaši.


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA LIBINA