Panelový byt, 3+1, 71 m2 s lodžií, Prievidzská, Šumperk - PRODÁNO

18.07.2022

Výhled na vzdálené kopce, kde za horizont slunce zapadá. Být kousek od přírody a zároveň při cestě do města vás nohy bolet nebudou. Tak tohle vám můžeme nabídnout v panelovém bytě 3+1 na ulici Prievidzská.

Ulice Prievidzská patří mezi nejlépe revitalizované ulice v Šumperku. Je zde dostatek parkovacích míst, moderní dětská hřiště, workoutové hřiště, hřiště na míčové sporty s umělým povrchem. Díky tomu a také výborné lokalitě patří mezi nejžádanější ulice ve městě.

Byt o dispozici 3+1 s užitnou plochou 71 m2 a lodžií 4 m2 je v osobním vlastnictví a nachází se ve 4. NP. Prošel kompletní rekonstrukcí včetně rozvodů, zděného jádra, koupelny a kuchyně. Byt je situovaný na jihozápad, přičemž lodžie je na západ s výhledem na Háj, kde si užijete krásný západ slunce. Topení a ohřev vody zajišťuje vzdálená plynárna.

K bytu náleží sklepní kóje a k uskladnění kol a kočárků poslouží společná kolárna a kočárkárna. Výhodou je také komora 2 m2 velká, která je v patře na chodbě. Panelák je zateplený, má nový výtah a lodžie. O chod domu se stará fungující SVJ a je to opravdu znát. 

Nikde není nepořádek a okolí je velice klidné.

Chcete vědět víc? Zavolejte a ráda na vše podstatné odpovím a na prohlídce vše ukážu! 🙋‍♀️

PENB: C

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 3.790.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU

PRÁVĚ ZPRACOVÁVÁME...


MAPA ŠUMPERK