Pěkný byt 2+1 s komorou, nám. Kosmonautů, Mohelnice, 60 m2 - PRODÁNO

24.05.2022

Částečně vybavený byt s minimálními měsíčními náklady na bydlení už netrpělivě vyhlíží nového majitele. Ten stávající totiž má už jiné plány, a proto je tento panelák v super stavu k dispozici.

Výměra 60 m2 včetně lodžie orientované na jih (necelé 4 m2) v 5.NP s výtahem v revitalizovaném panelovém domě na nám. Kosmonautů. Osobní vlastnictví, dispozice 2+1 se zděným jádrem s vanou, udržovanou kuchyňskou linkou, neprůchozími pokoji, velmi užitečnou komorou/šatnou, kam lze pohodlně umístit veškerý "materiál" a ještě pohodlněji za ním pouze zavřít dvěře. Co se nevejde do komory, pojme sklepní prostor, který má rovněž zajímavou výměru cca 3 m2, žádná metrová drátěná klec vás tady nečeká. Společné prostory jsou standardně k dispozici, nicméně vlastních řešení je zde dost a není nutné kolo v kolárně, když se v pohodě vejde do sklepa.

Vytápění bytu je dálkové, jeho orientace na východ a západ, poloha v rámci bytového domu a provedená revitalizace, to vše dává dohromady recept na velice příznivé náklady na bydlení (detailní čísla probereme na osobní prohlídce).

Parkoviště s dostatečnou kapacitou přímo před domem, veškerá občanská vybavenost na dosah, dobré spojení do Olomouce a dostatek pracovních příležitostí. Pokud hledáte příjemné bydlení v Mohelnici nebo zvažujete, jak vhodně ochránit vaše finance před inflačními vlivy, zavolejte a domluvte si termín schůzky.

PENB: B

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 2.890.000 Kč


FOTOGALERIE


PŮDORYS BYTU


MAPA MOHELNICE