Pěkný byt 3+1 s lodžií, Závořická, Postřelmov, 61 m2 - REZERVACE

04.01.2023

Pokud hledáte pro svoji rodinu pěkné bydlení ve skvělé lokalitě, zkuste si prohlédnout naši novou nabídku na prodej bytu ve 3.NP panelového domu na ulici Závořická v Postřelmově. Velmi dobrý stav bytu, vyhledávaná, dopravně dostupná lokalita s veškerou občanskou vybaveností, lodžie a velký sklepní prostor. Tohle jsou hihglighty této nabídky.

Byt v osobním vlastnictví má dispozici 3+1, před lety prošel až na výjimky komplení rekonstrukcí, během které byla mj. velmi zajímavě a funkčně upravena dispozice bytu. Novějšího data jsou potom bezpečnostní vstupní dveře do bytu. Pokoj a ložnice s přístupem na lodžii jsou orientovány na východ, můžete se tedy tešit na ranní probouzení s prvními slunečními paprsky. Zbytek obytných místností je směrem na západ, tady čekejte sluníčko odpoledne po práci.

Byt je vytápěn dálkově, zálohy za služby jsou příznivé, jedná se o cca 3.500 Kč. K bytu patří velký, zhruba desetimetrový sklep, kde v pohodě uskladníte sezónní věci, nebo může sloužit rovněž jako malá kutilská dílna. Parkovaní je zajištěno přímo před domem na revitalizovaném veřejném parkovišti. V Postřelmově najdete základní školu, mateřskou školu, několik obchodů a sportovišť, lékařské zařízení, pohostinství, autobusem a vlakem se dostanete směrem Šumperk - Zábřeh a dál.

Byt je okamžitě k dispozici, vybaven dle dohody. V rámci našeho realitního servisu vám zajistíme i financování tohoto nákupu tak, aby vše proběhlo hladce a bez prodlev a mohli jste bydlet co nejdříve. Pokud plánujete nákup nemovitosti na hypotéku, ozvěte se, náš tým finančních poradců vám odpoví na všechny aktuální třaskavé dotazy a vymyslí dlouhodobé řešení přímo na míru. A pak už jen vyberete vhodnou nemovitost. Byt 3+1 v Postřelmově nebo některý jiný.

Tak si domluvte prohlídku a přijďte se podívat osobně, budeme se těšit.

PENB: G

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300

Cena: 2.990.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA POSTŘELMOV