Pěkný prostorný byt 4+1, 80 m2, Zahradní, Šumperk

21.06.2023

Jste velká rodina s dětmi a potřebujete hodně místa? Je pro Vás důležité mít v dosahu školu, školku a další občanské vybavení? Tak to si nenechte ujít tuhle nabídku!

Nabízíme k prodeji prostorný byt o dispozici 4+1 a výměře 80 m2, který se nachází v 6.NP panelového domu s výtahem na ulici Zahradní v Šumperku. Byt je v družstevním vlastnictví a lze ho převést do vlastnictví osobního. V bytě najdeme dětský pokoj, ložnici, obývací pokoj, kuchyni, pracovnu, dvě chodby, koupelnu s vanou a menší kumbál. Skvěle jsou řešeny i úložné prostory v podobě vestavěných skříní. Všechny pokoje jsou neprůchozí a díky nadstandartní výměře bytu si zde každý člen domácnosti najde svůj koutek, kde bude mít dostatek soukromí. Nově je opraven výtah a také prostorná lodžie, ze které je pěkný výhled jak do okolních lesů, tak na rozhlednu háj. Můžete zde tedy posedět u sklenky dobrého vína nebo kávy.

Byt je ve velmi dobrém stavu bez nutných investic. Okna jsou plastová, rozvody vody jsou v plastu a elektroinstalace je v kuchyni, koupelně a na chodbě v mědi. Měsíční náklady na bydlení se pohybují okolo 6.000 Kč. Topení a ohřev vody je ústřední dálkové. Příslušenství bytu tvoří sklepní kóje.

V těsné blízkosti domu najdeme veškerou občanskou vybavenost. Dětské hřiště, mateřskou školu, základní školu, poštu, lékárnu a obchod. Na točené pivo si pak můžete skočit do pivnice Na Zastávku. Do centra města se dostaneme příjemnou procházkou za půl hodinky. Parkování je možné hned před domem.

Pokud Vás nabídka oslovila a chtěli byste se přijít na byt podívat, zavolejte mi a domluvíme se spolu na prohlídce. V rámci realitního servisu naší společnosti Vám můžu také zajistit schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení.

PENB: G

Ing. Vendula Kvapilová 🙋‍♀️

Tel: 732 419 933

Cena: 3.290.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK