Podkrovní apartmán s nádhernými výhledy, 3+1, 88 m2, Rejhotice, Loučná nad Desnou - REZERVACE

12.08.2022

Brána Hrubého Jeseníku, to je obec Loučná nad Desnou. Ideální místo pro trávení Vaší letní či zimní dovelené!

Podkrovní apartmán se nachází v bytovém domě ve vesnici Rejhotice, která je částí obce Loučná nad Desnou. Okolí domu je obklopeno přírodou a také hlubokými lesy, na které jsou z bytu nádherné výhledy. Byt se nachází ve 2.NP. Jeho dispozice je 3+1 a podlahová plocha velkorysých 88 m2. Byt sestává z chodby, koupelny se sprchovým koutem, kuchyně, dvou podkrovních pokojů, šatny a obývacího pokoje. Během posledních pár let prošel byt rozsáhlou rekonstrukcí - nové odpady, rozvody elektřiny, podlahy, omítky a izolace podkroví. Stačí si tedy přivézt postel a můžete začít vegetit.

Vytápění je v bytě řešeno krbem s výměníkem. V koupelně a v chodbě se nachází podlahové topení. Odpady jsou svedeny do společní jímky. Voda je obecní.

K bytu dále patří menší garáž, kam můžete zaparkovat skútr nebo motorku, velký sklep, šopa na dřevo a kousek půdy, která se nachází hned naproti bytu. V zimě si sem tedy můžete nanosit dřevo, ať máte co přikládat do krbu.

V blízkém okolí se nachází nespočet možností pro výlety. Můžete zavítat do sousedního lázeňského městečka Velké Losiny, kde najdete termální park, zámek, ruční papírnu, Pralinkárnu s úžasnými zákusky, no a nebo se můžete vydat druhou stranou do Koutů nad Desnou a dál až na Červenohorské sedlo. Loučná je prostě naprosto ideálním výchozím bodem pro nezapomenutelné zážitky.

Pokud tedy hledáte místo, kam prchnout na víkend, tak neváhejte a ozvěte se! Ráda se s Vámi potkám na prohlídce a zodpovím Vaše případné dotazy!

PENB: G

Ing. Vendula Kvapilová 🙋‍♀️

Tel. 732 419 933

Cena: 2.990.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU

SITUACE DOMU


MAPA LOUČNÁ NAD DESNOU