Podkrovní byt 2+1, 52 m2, na okraji centra, Olomouc - ZRUŠENO

18.01.2022

Ležím si tak na posteli a koukám na nebe, pak si roztáhnu houpací síť mezi staleté trámy na půdě a relaxuji u knížky. Když už se válet nechci, vyjdu před dům a po 100 metrech jsem ve velkém parku kde si můžu parádně zaběhat. No a když je chuť na jedno vychlazené, skočím na roh do hospůdky.

Ano! Toto je stylový podkrovní byt 2+1 v na okraji centra Olomouce s užitnou plochou 60 m2, ze kterých 8 m2 představuje sklep.

Tento byt je v osobním vlastnictví a nachází se v 5.NP cihlového bytového domu bez výtahu na ulici Kosinova. Byt prošel nákladnou rekonstrukcí v roce 2006, a to v podobě plynového vytápění, elektřiny, koupelny a dobudování střešních oken. V roce 2016 proběhla přestavba kuchyně a položení nových podlah.

Obrovskou výhodou tohoto bytu je možnost jeho rozšíření o půdní prostory  (až 110 m2), jejichž odkup je předjednán s SVJ. 

Parkovat lze před domem na parkovací kartu, od 6 do 8 ráno je to zdarma.

Toto bydlení je vhodné pro mladou rodinu, ale také díky velmi nízkým provozním nákladům, které nepřesahují 3.500 Kč měsíčně včetně fondu oprav (600 Kč), se také bude jednat o výhodnou investici. 

V rámci našeho realitního a finančního servisu vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení, tak se neváhejte na prohlídce zeptat. Dobrá finanční příprava = lepší možnost dobře koupit!

Budu se těšit na prohlídku! 🙋‍♂️

Jiří Schovánek 

Tel: 739 334 932

Cena: 4.390.000 Kč


A pokud se vám líbí, jak prezentujeme naše nemovitosti, zavolejte nám a rádi vymyslíme, jakým způsobem prodáme právě tu vaši.


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA OLOMOUC