Podkrovní byt 3+1, 17. listopadu, Šumperk, 77 m2

18.07.2023

Máte rádi historii a krásnou architekturu? Hledáte stylovku v centru města se zajímavým příslušenstvím? Nabízíme vám tedy prostorný podkrovní byt v OV o atypické dispozici 3+1 a výměře 77 m2 na ulici 17. listopadu v Šumperku. Tento podkrovní byt se nachází v krásné udržované prvorepublikové vile, která je takovým menším svědectvím šumperských dějin.

Byt je v osobním vlastnictví a nabízí možnost rekonstrukce podle vašich představ, je totiž převážně v původním stavu. Je vytápěn elektrickými přímotopy a o ohřev teplé vody se stará el. bojler.

Příslušenství bytu tvoří vlastní okrasná zahrádka přímo před domem, dále prostorný sklep (22 m2) a půda, které poskytují dostatek úložného prostoru. Kromě toho budete mít přístup také ke společné zahradě a vlastnímu parkovacímu místu hned za domem. I v centru města si tak užijete dostatečného soukromí.

Lokalita ulice 17. listopadu je výhodná pro svou blízkost k centru města, veškeré služby jsou v dochozí vzdálenosti, stejně tak jako potřebné dopravní spojení autobusem a vlakem.

Tento byt není jen obyčejným bydlením, je to kousek historie města. Zažijte atmosféru minulých dob, pořiďte tento unikátní byt a dejte mu nový kabát. Budete se držet původního stylu nebo pustíte do rekonstrukce trochu moderny?

Pojďme to spolu probrat osobně, zavolejte a domluvte si termín V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení. Těšíme se na vás na prohlídce!

PENB: G

Mgr. Veronika Chládková

777 162 300

Cena: 3.290.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK