Podkrovní byt 3+kk se 2 balkony a zahradou, Vančurova, Šumperk, 109 m2

05.07.2023

Jste nároční? Hledáte nové designové bydlení v Šumperku? Tento byt by tedy rozhodně neměl uniknout vaší pozornosti. Jeho pracovní název je "Orlí hnízdo".

Byt v OV se nachází ve 4. NP rekonstruovaného bytového domu na ulici Vančurova v Šumperku. Rekonstrukce proběhla před několika málo lety, interiér, který vznikal ve spolupráci s designerem, je jako nový. Úprava proběhla velice stylově, byly použity nejkvalitnější materiály a řešení na míru. V bytě jsou přiznané krovy, dřevo obecně je opakujícím se dekorem – na kuchyňské lince, vinylové podlaze aj.

Dominantou bytu je prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, kam se vejde i početnější návštěva nebo rodinka. Setkání lze také zkombinovat s posezením venku nebo grilovačkou, z jídelny se totiž dostanete přímo na jeden z balkonů. V koupelně zase najdete velký sprchový kout, samostatně stojící vanu a také zdroj tepla – plynový kotel, který je velmi povedeně maskován ve vestavném systému. Ložnice je vybavena zvýšenou manželskou postelí a vestavnou skříní a dětský pokoj nabízí vlastní balkon. Toaleta je samostatná, v bytě je také šatní prostor, a v předsíni na schodišti botník.

Byt je orientován na JV (obývák, ložnice a koupelna) a SZ (dětský pokoj, jídelna a balkony). Dalším benefitem je prostorý upravený a suchý sklep, který má výměru cca 20 m2. To je dostatek prostoru na uložení sezonních věcí, brambor a také příslušenství k zahradě. Ano, čtete správně, k bytu totiž patří také část zahrady za domem o výměře 53 m2, kam se vejde trampoška nebo třeba malá zeleninová zahrádka. Tento pozemeček je přímo v osobním vlastnictví.

Parkování je zajištěno přímo na ulici na veřejném parkovišti. Lokalita ulice Vančurovy navazuje přímo na centrum města Šumperk, tím je řečeno vše podstatné.

Měsíční náklady na provoz bytu jsou příznivé, ve fondu je na případné drobné investice naspořeno. Byt je k dispozici po dohodě, součástí prodeje je rovněž většina vybavení, které vidíte na fotkách.

Detailní informace tohoto prodeje probereme na prohlídce, kterou si určitě domluvte co nejdřív, najít podobný byt v Šumperku bývá trochu sci-fi.

Rádi vám pomůžeme také vyřídit nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení.

Tenhle TOP byt chce rozhodně vidět na vlastní oči, těšíme se na vás.

PENB: G

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300

Cena: 5.490.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK