Podkrovní byt s vlastní zahrádkou 2+1, 62 m2, Přichystalova, Olomouc

13.06.2023

Hledáte investiční příležitost nebo startovací bydlení? Vyhovuje Vám něco mezi městem a vesnicí? Tak to si určitě nenechte ujít tuhle nabídku!

Nabízíme k prodeji podkrovní byt 2+1, který se nachází ve 3.NP cihlového domu na ulici Přichystalova v Olomouci. Podlahová plocha bytu je velkorysých 62 m2. Skládá z prostorné chodby, kuchyně, koupelny se sprchou a dvou prostorných pokojů. Byt je v pěkném a udržovaném stavu. Elektřina je převážně v mědi a rozvody vody v plastu. O ohřev vody a vytápění se stará kondenzační plynový kotel. Můžete si tedy sami regulovat Vaši spotřebu. Byt je orientován na jihovýchod. Měsíční náklady na bydlení se pohybují okolo 6.000 Kč. V této částce je zahrnuta i platba do fondu oprav cca 1.000 Kč.

K bytu patří nadstandartní příslušenství v podobě vlastního sklepu, kam můžete uskladnit sezónní věci – kola, lyže, brusle nebo ho pánové mohou využít jako dílnu. Velký benefitem je zahrada společná, ale i soukromá, jejíž výměra je 66 m2. Na zahrádce můžete v klidu posedět u sklenky dobrého vína, ugrilovat nebo zde můžete pěstovat ovoce či zeleninu. Aktuálně na zahrádce najdeme rybíz, angrešt, jahody i brambory. Pokud zrovna nejste na pěstování, místo můžete využít například na bazén. Další výhodu je parkování, které je možné ve dvoře nebo přímo před domem.

Dům leží v klidné části Olomouce v dosahu veškerého občanského vybavení. V těsné blízkosti bytu se nachází škola, školka, obchod, hospoda, dětské hřiště, restaurace a autobusová zastávka. Centrum města je vzdáleno pouhé 3 km. Byt je vhodný jako startovací bydlení pro mladé, tak i jako investiční příležitost. V bytě v současnosti bydlí spolehlivý nájemník.

Pokud Vás nabídka zaujala, tak mi zavolejte a domluvíme se spolu na prohlídce. V rámci kompletního realitního servisu vám pomůžeme zdarma zajistit nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení a také můžete čerpat další benefity, které spolupráce s našimi poradci přináší.

PENB: E

Ing. Vendula Kvapilová 🙋‍♀️

Tel: 732 419 933

Cena: 3.990.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA OLOMOUC