PODNÁJEM luxusního bytu 3+1 s komorou a lodžií, 77 m2, Fibichova, Šumperk

29.09.2023

Jste prostorově a esteticky nároční a jen tak něco Vás nezaujme? Tak to by se Vám mohlo líbit v tomto luxusním bytě na super adrese.

Byt o dispozici 3+1 a výměře 77 m2 se nachází v 5.NP revitalizovaného panelového domu. Při pohledu z okna obývacího pokoje a kuchyně Vás ani nenapadne, že jste na sídlišti - díváte se totiž do zeleně.

Byt je po kompletní rekonstrukci. Je zde zděné jádro s funkčně řešenou kuchyní, koupelnou a WC. Z chodby projdete do všech místností, pouze do kuchyně se dostanete přes obývací pokoj. V kuchyni se nachází na míru vyrobená kuchyňská linka s vestavěnou troubou, varnou deskou, myčkou, mikrovlnnou troubou a lednicí, v ložnici pak vestavěná skříň. Ostatní obytné pokoje budou bez vybavení. Z ložnice je přístup na lodžii. Koupelna a WC je zvlášť. V koupelně najdete umyvadlovou skříňku se zrcadlem a sprchový kout, na WC je vytvořen prostor pro pračku a sušičku. Součástí bytu je i komora, která slouží jako výborný úložný prostor.

Příslušenství bytu tvoří sklepní kóje, komora na chodbě domu a společná kolárna.

V blízkosti domu se nachází supermarket, mateřská a základní škola. Kousek je to i do centra města. Parkování je možné přímo pod okny.

Nájemné je stanoveno na 11.000 Kč + cca 4.500 Kč tvoří zálohy na služby spojené s užíváním bytu. Nájemce si na sebe přepíše elektřinu. Vratná kauce činí 20.000 Kč a provize realitní kanceláři 11.000 Kč + DPH.

Byt je určen k dlouhodobému podnájmu.

PENB: C

Mgr. Ivana Uhlířová 🙋‍♀️

Tel: 728 456 764


FOTOGALERIE


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK