Pozemek 1058 m2 se základovou deskou na apartmánový dům, Loučná nad Desnou

29.04.2024

Ahoj! Milujete hory a máte volný kapitál pro investici? V tom případě máme pro vás velmi zajímavou variantu v neméně zajímavé lokalitě obce Loučná nad Desnou - Filipová.

Ke koupi totiž nabízíme pozemek o celkové výměře 1058 m2, na kterém byla započata výstavba apartmánového domu o 3 bytových jednotkách. Na pozemku najdete základovou desku o rozměru 13,9 x 8,7 m a dům je pak naprojektován dispozičně na byt 2+kk v 1.NP o velikosti cca 42 m2, byt 2+kk ve 2.NP má výměru cca 40 m2 a celá pravá část chalupy potom představuje velký mezonetový byt 4+kk se šatnou a výměrou zhruba 80 m2. 

Na pozemku je elektrická přípojka, v rámci projektu je schválená realizace studny a pro odpady jímka. V obci nicméně aktuálně probíhá jednání o veřejné kanalizaci. Součástí prodeje je také dřevěný zahradní domek, který dobře poslouží jako zázemí stavby a později jako úložný prostor. 

Připravili jsme pro vás vizualizaci jednak interiéru, kde si můžete lépe představit dispozice jednotlivých bytů, ale především vizualizaci exteriéru i se zasazením budovy do terénu. 

Lokalita přímo v centru turistického dění - a to pro letní i zimní sezónu. Jen pár kilometrů je to na kvalitní sjezdovky v Koutech, zámek v Sobotíně se super wellness, do velkolosinského Therme parku v areálu místních lázní a mnoho dalšího. Tato investice dává smysl.

Pokud se vám tento styl líbí a poptáváte podobnou nemovitost, ozvěte se co nejdříve a budu se na vás těšit na prohlídce, kde si společně projdeme podrobnosti. 

PENB: B

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300

Cena: 2.990.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


VIZUALIZACE DOMU


PŮDORYS APARTMÁNU


SITUACE POZEMKU


DOKUMENTACE APARTMÁNU


MAPA LOUČNÁ NAD DESNOU