Pozemek k rekreační výstavbě, Hynčina, 400 m2

19.06.2023

Jestliže hledáte klidné místo pro trávení volného času, ať už sami nebo s přáteli třeba u grilu, kde si odpočinete od městského ruchu a shonu, pak by vás mohl zaujmout pozemek právě v obci Hynčina.

Mírně svažitý pozemek s výměrou 400 m2 je územním plánem určený k výstavbě pro rodinnou rekreaci a můžete si na něm tedy postavit menší chatu, zahradní domek či plnohodnotné bydlení. Už jste slyšeli termíny jako GLAMPING nebo TINY HOUSE? Tenhle pozemek je pro podobné aktivity jako stvořený, můžete jej použít pro výstavbu malých moderních domků, posedu, včelína, stanu, sudu, maringotky nebo kadibudky ke krátkodobým pronájmům. Jen tomu nezapomeňte dát nějaký příběh… a podívejte se na naši vizualizaci, jak by taková výstavba mohla vypadat.

Příjezdová cesta k pozemku je v obecním majetku. V obci není zavedena kanalizace ani obecní vodovod, vše je nutné řešit po vlastní ose (studna a ČOV).

Obec Hynčina je téměř ze všech stran obklopena lesy a pro milovníky hub je to ráj na zemi. Mezi lidmi se jí přezdívá ráj houbařů. Kromě procházek po přírodě se zde můžete vydat i na cyklostezku Jahodnice – Hynčina – Hoštejn. V zimě pak na běžky nebo za relaxem u krbovek a hlavně v klidu.

Do města Zábřeh je to pouhých 12 km a po cestě se můžete zastavit vykoupat do přehrady a užít si wellness v obci Bozeňov.

Pokud Vás nabídka zaujala, tak mi zavolejte a probereme detaily. V rámci našeho kompletního realitního servisu vám pomůžeme zdarma zajistit nejvýhodnější variantu úvěru a také můžete čerpat další benefity, které spolupráce s našimi poradci přináší.

Diana Bartoňová 🙋‍♀️

Tel: 605 981 576

Cena: 299.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


SITUACE POZEMKU


MAPA HYNČINA