Pozemek k výstavbě, 620 m2, Petrov nad Desnou

21.11.2022

Pokud hledáte vhodné místo k výstavbě rodinného domu, nemáte rádi satelity a nejste prostorově nároční, mohl by se vám líbit pozemek, který pro vás máme v obci Petrov nad Desnou.

Pozemek je aktuálně součástí zahrady rodinného domu, má výměru cca 620 m2. Tyto metry budou upřesněny geometrickým plánem. Na pozemku najdete ovocné stromy a keře, přístupová cesta je obecní asfaltová. Pozemek lze napojit na vodovod (vede přes parcelu), elektřinu, plyn a rovněž k obecní kanalizaci. Dle platného územního plánu je určen k výstavbě pro bydlení i rekreaci s dodržením max. zastavitelnosti pozemku do 40% a charakteru okolní zástavby.

Velkou výhodou je lokalita. Obec Petrov nabízí základní občanskou vybavenost, je to jen pár minut do Šumperka a při cestě na hory. Nabízí se tedy využití pro vlastní bydlení nebo na chaloupku k rekreaci. Nejedná se o žádné satelitní městečko, ale poctivou zahradu ve staré klidné zástavbě mimo hlavní komunikaci a provoz.

Pokud vás zajímá více informací, máte dotazy nebo se chcete přijít podívat, ozvěte se a domluvíme se na prohlídce, kde probereme všechno z jedné vody načisto.

Rádi vám také pomůžeme zajistit financování jak nákupu pozemku, tak také budoucí výstavby vašeho domu snů.

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300

Cena: 1.450.000 KčSITUACE POZEMKU


MAPA PETROV NAD DESNOU