Pozemek k výstavbě, 943 m2, Hrabová

24.01.2023

Pokud si chcete postavit svůj sen na vesnici a mít o starost méně s vyřizováním stavebního povolení, máme pro Vás zajímavý pozemek ke koupi v obci Hrabová.

Lokalita je vhodná ke klidnému rodinnému bydlení.

Tento pozemek určený k výstavbě má velikost 943 m2. Pozemek je mírně svažitý, bude kaskádovitě upraven. Vyřízené stavební povolení je na rodinný dům o velikosti 5+kk 113,82 m2.

Dům má sedlovou střechu, je vytápěn pomocí tepelného čerpadla s akumulační nádobou (podlahové vytápění ) na střeše budou umístěny FWE panely, alternativní vytápění je řešeno pomocí krbových kamen. Rodinný dům bude napojen na veřejný vodovod a elektrickou energii, dále bude napojen na kanalizaci. Dešťové vody budou likvidovány vsakem na pozemku.

PENB: B

Projektová dokumentace bude k nahlédnutí u makléře.

Budoucí majitel také získá podíl na příjezdové cestě, která slouží pro příjezd ke třem pozemkům.

Na náklady majitele bude vybudovaná příjezdová cesta, napojení do kanalizace a napojení elektrické energie.

V obci je zřízená ZŠ i MŠ. Z Hrabové se snadno dostanete do města Zábřeha a Mohelnice. Hrabová přitahuje mimo jiné také bohatým komunitním, společenským a sportovním životem o který se stará škola, občanská sdružení, spolkové a zájmové organizace společně s obcí.

Nejvýhodnější variantu financování spolu dozajista vymyslíme, ať už hypotečním úvěrem nebo jsme připraveni také na variantu financování z prodeje vaší nemovitosti.

Na prohlídky se těší Bc. Miroslava Pobucká 🙋‍♀️

Tel: 773 601 861

Cena: 1 890 000 KčPROJEKTOVÁ DOKUMENTACE


MAPA HRABOVÁ