Pozemek k výstavbě domu nebo chalupy, Velké Losiny, 1522 m2 + chata - REZERVACE

24.08.2022

Jste nároční a pro svůj záměr hledáte opravdu krásné místo? Preferujete klidnou lokalitu v rámci jedné z nejzajímavějších, dá se říci už horských obcí, kde se čile investuje? Nebo chcete postavit rodinný dům a je vám blízký venkovský styl života? Tak vítejte ve Velkých Losinách!

Pozemek, jehož prodej nám majitel svěřil, má výměru úctyhodných 1522 m2. Rovinatý kus země se nachází mimo hlavní tah, těšit se tak můžete na dostatek klidu a soukromí, to vše, například, pro výstavbu rodinného domu nebo krásné roubenky, které jsou pro tuto lokalitu charakteristické. V územním plánu je celá parcela určena k výstavbě obytné - smíšené.

Udržovaný pozemek je oplocený, najdete zde kůlnu na nářadí, suché WC, skleník, zeleninovou zahrádku, vzrostlou třešeň, prostě všechno, co můžete na zahradě čekat. Velkou výhodou je vlastní zdroj vody, elektřina na pozemku je také v provozu, jistič utáhne v pohodě veškerou běžnou stavební techniku. Obecní kanalizace je k připojení na obecní cestě a vodovodní řad zde zaveden není. Dalším bonusem je pak zahradní chatka, do které je přivedena elektřina a kterou můžete využívat jako stavební buňku nebo si v ní jen tak vegetit.

Dost už bylo ale řečí... pokud vás láká tato lokalita, musíme se nutně potkat a pozemku osobně. Uvidíte, že ta atmoška, co na vás dýchne, rozhodně stojí za to! Rádi vám pomůžeme zafinancovat jak nákup, tak případnou budoucí výstavbu.

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300

Cena: 3.490.000 Kč 


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


SITUACE POZEMKU


MAPA VELKÉ LOSINY