Pozemek k výstavbě, Hněvkov, 1060 m2

22.07.2022

Vážení stavitelé nejen ze Zábřeha a okolí! Hledáte vhodné místo pro váš dům snů? Do nabídky přichází zajímavá varianta v obci Zábřeh a místní části Hněvkov.

Převážně rovinatý pozemek se slušnými metry se nachází přímo v "centru" obce nad kostelem a dle územního plánu je určen k výstavbě individuálního bydlení v rodinných domech. Těšit se můžete zejména na přítomnost inženýrských sítí (elektřina na hranici pozemku a vodovodní přípojka přímo na něm), dozajistit je třeba pouze odpady, v lokalitě jsou běžné jímky. Dalším bonusem např. pro zahrádkáře je původní studna, která se nachází v prostoru společné příjezdové cesty. Je pouze na vás, zda si vodní zdroj zrevitalizujete a budete jej využívat nebo si vystačíte s obecní vodou. 

Pokud chcete stavět, tak vemte jed na to, že v tomto případě rozhodně administrativou nestrávíte kus života, jak je tomu v českých luzích a hájích zvykem. Tady by to mělo být o dost přívětivější. Ikdyž... záleží, do jakého projektu se pustíte. Územní plán vám ale příliš bránit a omezovat nebude.

Poloviční podíl na příjezdové cestě o výměře 305 m2 vám zajistí přístup z veřejné komunikace přímo na pozemek, sousedi už netrpělivě vyhlížejí, kdo si postaví vedle a s kým se budou každý den potkávat a společně o příjezdovku pečovat. V lokalitě aktuálně probíhá čilá výstavba, ale žádné satelity tady určitě nečekejte.

Obec Hněvkov obklopují ze všech stran lesy, nachází se jen pár kilometrů od Zábřeha, kde naopak najdete kompletní občanskou vybavenost. Blízko to budete mít mj. na přírodní koupaliště Dolní Bušínov, do města a zároveň si můžete užívat všech atributů života na malé vesnici, což má nepochybně své kouzlo.

Budete to práve vy, kdo se stane novým majitelem? Pro více informací volejte, ale úplně nejlepší bude, když se potkáme přímo na místě a všechno spolu probereme. 

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300

Cena: 2.390.000 KčFOTOGALERIE


SITUACE POZEMKU


MAPA HNĚVKOV