Pozemek k výstavbě Kopřivná, 5 582 m2

04.04.2023

Obec Kopřivná nepatří zrovna k vyhledávaným turistickým cílům, nicméně může sloužit jako výchozí bod pro vaše letní výlety po Jeseníkách, zimní lyžovačky a poznávání krás Severní Moravy.

Pokud máte plné zuby všudypřítomného šrumce z přeplněných jesenických turistických center, ale přesto je chcete mít na dostřel, máme pro vás exkluzivní variantu k výstavbě chalupy či rodinného domu. Velmi lehce se totiž může stát, že si toto místo uprostřed božského klidu a přírody zamilujete natolik, že vás ani nenapadne, abyste se odsud hnuli.

Pozemek s nádherným výhledem na okolní kopce s nadstandardní výměrou 5 582 m2 přímo vybízí k realizaci vašeho snu. Vejde se sem i opravdu velký sen, ale pokud jste extra prostorově nároční a je vám to pořád málo, můžeme vám metry rovnou zdvojnásobit!

Pozemek je územním plánem určen k výstavbě smíšené venkovské, a to z více než 50% výměry. Realizovat můžete také své podnikatelské vize, územní plán je v tomto směru velmi otevřený a využití pozemku dá se říci univerzální. Sítě je třeba řešit po vlastní ose, příjezdová cesta je obecní.

Pro více informací a prohlídku volejte nebo pište. Toto jedinečné místo by nemělo vaší pozornosti rozhodně uniknout.

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 5.582.000 


FOTOGALERIE


SITUACE POZEMKU


VIDEOPOZVÁNKA


MAPA KOPŘIVNÁ