Pozemek k výstavbě s budovou stájí, 2.400 m2, Sobotín

02.05.2023

Jestliže máte kladný vztah k přírodě, venkovskému životu a také k jezdectví na koních, máme pro vás jedinečnou nabídku pozemku, který se nachází na okraji obce Sobotín v okrese Šumperk.

Pozemek má výměru cca 2.400 m2, metry budou zpřesněny geometrickým plánem. Parcela je určená ke smíšené výstavbě, všechny sítě jsou na hranici pozemku, elektřina pak přímo na pozemku. Na parcele se kromě drobné stavby nachází také stará budova, kterou majitel využívá jako stáje a která je zkolaudována jako rodinný dům s číslem popisným.

Parcela, která je určena k prodeji je v aktuálním stavu součástí většího hospodářství s dlouhou tradicí jezdectví. Na tento areál předmětný pozemek přímo navazuje, nový majitel má tedy možnost stát se součástí celého tohoto projektu. Finance z prodeje totiž budou putovat do rozvoje lokality, kde by měly vzniknout jednak stáje nové, dále také rekreační zázemí pro dětské tábory a počítá se také s dalším rozvojem jezdectví a s ním spojených závodů na koních, které se pořádají několikrát do roka.

Hledáme zájemce, který má rád koně, potřebuje své koně ubytovat, chce se stát součástí týmu který spravuje celý areál, chce pomoct s jeho rozvojem, chce si postavit v sousedství rodinný dům nebo chalupu nebo najde pro pozemek jiné využití.

Pokud jste to vy, zavolejte a přijďte se podívat. Jedná se o velice netradiční prodej, o to je zajímavější a my se velice těšíme na nová setkání.

V rámci našeho realitního a finančního servisu vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru , tak se mě na prohlídce určitě zeptejte! Obzvláště v těchto dnech a na tomto aktuálním realitním trhu je zajištěné financování zásadním klíčem k dobrému nákupu.

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300

Cena: 3.190.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


SITUACE POZEMKU


MAPA SOBOTÍN